XII. Velká Brontosauří Olympiáda
aneb
Boj o zlaté trenky

15.–17. května 2015 v Brně – Řečkovicích

Změnit týmy 

Přihlášení na BrontOlympiádu 2014

Sportovci

Poř.Jméno sportovce(-ců) Základní Článek Počet
1.xxx yyyy ZČ Orchis Brno 1
2.xxx yyyy ? 1
2.xxx yyyy ? 1

Týmy

Poř.Jméno týmu Základní Článek KapitánČlenů
1.
2.
2.

Týmy na Bronto–Olympiádě 2012

Poř.
přihl.
Jméno týmu Základní Článek KapitánČlenů
1.Sdružení, s.r.o. Filip Karel
2. Hvězdná pěchota Zvonek Božimir Petr Pokorný
3. Šilhavý kyklop Slunovrat Kuba Kurajba
4.Druhý dech
5.Mejdla z galerky
6. Preventivní prohlídka

Týmy na Bronto–Olympiádě 2011

Poř.
přihl.
Jméno týmu Základní Článek Kapitán Členů
1.Druhý dech Slunovrat Roman Plch 10
2.Sdružení, s.r.o. Filip Karel 8
3.Hadařovi Koňópci Pavel Jiříček 10
5.Hvězdná pěchota Zvonek Božimir Petr Pokorný 8
6.Mejdla Radek Svoboda 10
7.Chasa Pavel Urban 9

Odstoupil před začátkem Olympiády 4. přihlášený tým Smradi Kuby Kurajdy ze Slunovratu pro zranění kapitána a problémy dalších 2 členů.


Týmy přihlášené (soutěžící) v roce 2010

Poř.
přihl.
Jméno týmu Základní Článek Kapitán Členů týmu
1.Hadařovi koňópci Pavel Jiříček 10
2.Poslední vzdechSlunovratRoman Plch 10
3.Chasa Orchis Pavel Urban 10
4.Mejdla z galerkyOrchis Michaela Durďáková12
5.Masná Letná ? Toni Zrůstek 8
6.Bludný měchýř Zvonek Mireček 8

Týmy soutěžící v roce 2009

Poř.
přihl.
Jméno týmu Základní Článek Kapitán Členů, fandů
1.Mejdla z galérky - Radek Svoboda 8
2.Zvonek Zvonek Filip Karel 9
3.Hadařovi Koňópci - Pavel Jiříček 10
4.První výkřik Slunovrat Jakub Kurajda 10
5.Orchis Orchis Brno Polda 7
6.Chudák Orchis Orchis, Slunovrat, Chudák Svišť Radka Jarušková 10
7....wonisti? - Tugi 3-6

Týmy soutěžící v roce 2008

Poř.
přihl.
Jméno týmu Základní ČlánekKapitán Členů, fandů
11.Medvíci - Lenka Schormová 6
10.Chudák svišť Chudák Svišť Pajas 6
9.Přeřežeme žebříky Orchis Pepa Hladký 8
8.Chuckova letka Slunovrat Jakub Kurajda 10
7.Nočníky Svízel Přítula Jura Žemlík 6?
6.(Cha cha cha)n Zvonek Radim Ošťádal 10?
5.ZERO Klub přátel Lukova Věra Konůpková 6?
4.Mejdla - Míša Durďáková 10
3.Žlutá sebranka mix Filip Karel 8?
2.Hadařovi Koňópci - Pavel Jiříček 10
1.Druhý dech Slunovrat Roman Plch 10