Základní informace:

Datum: 17.–19. května 2024
Místo: ZŠ Novoměstská, Brno
Věk účastníků: 0–99 let
Velikost týmů: 6–12 hráčů
Cena: 50–600 Kč (dle věku a objednaného jídla)

Harmonogram:

Sejdeme se v pátek od 16h na ZŠ Novoměstská v Brně, kde kapitáni zkompletují své týmy a nominují své reprezentanty do jednotlivých disciplín.

Večer se můžete těšit na velkolepé zahájení Olympiády za účasti samotných Olympských bohů.

Následuje volná zábava, která postupně přejde ve večerku a společné hraní v oddělených prostorách. Spát se bude v tělocvičnách na vlastních karimatkách.

Po vydatné snídani se v 8h vydáme na sportoviště do Zamilovaného hájku, kde nás čeká sobota plná sportu, fandění i vzpomínání na společné zážitky.

Pak se přesuneme na bazén a čistí a voňaví zpátky do tělocvičny na večerní program. Společné hraní jen pro ty, co mají ještě sílu 🙂.

Druhý den nás čekají dohrávky posledních turnajů a vyhlášení vítězů. Ti získají nejen nehynoucí čest a slávu, ale především privilegium až do další Olympiády nosit Zlaté trenky samotného boha Dia, které si tímto způsobem předává už několik generací slavných sportovců a sportovkyň.

Co budeš potřebovat:

Hlavně nezapomeň dobrou náladu a touhu užít si setkání s přáteli i soutěžení o Zlaté trenky!

Budeš potřebovat sportovní oblečení a boty do tělocvičny i na ven, pokrývku hlavy, plavky, spací a hygienické potřeby, vlastní léky, ešus nebo misku, hrnek, příbor, velkou PETku na vodu, jídlo na pátek, frisbee, ringa, balon, atd. na trénování v rámci týmu, oblíbený hudební nástroj a velikou tašku na medaile 😉.

Ubytování: Na spaní, hraní a částečně i program máme zamluveny tělocvičny ZŠ Novoměstská. Spí se ve vlastních spacácích na karimatkách. K dispozici budeme mít i šatny se sprchami. Jídlo si prosím objednejte v přihlášce podle potřeby.

Strava: veganská